باسکول تریلی کش سفارشی

باسکول تریلی کش سفارشی


باسکول تریلی کش سفارشی

اطلاعات کامل برای خرید باسکول دست دوم

مانند تمامی اجناس دست دوم به باسکولی دست دوم میگویند که بدون تعمیرات تنها از حالت اولیه آکبند خارج شده و مورد استفاده قرار گرفته، تنها تفاوت این دستگاه با دیگر وسایل این است که این دستگاه ها به دلیل قیمت بالا و گاها نیاز مشتری برای تنها چند پروژه مورد استفاده قرار میگیرد و با توجه به قیمت آن بهتر است بصورت اجاره ای یا دست دوم تهیه شود.

قیمت باسکول تریلی کش سفارشی

قیمت این دستگاه ها با توجه به دقت آنها در میزان وزن کشی و هم چنین نوع آن تعیین میشود. به طوری که هرچه میزان قطعه ای که بنا است اندازه گیری کند بیشتر باشد
این دستگاه های از چند بخش تشکیل میشود، که هر یک از این بخش های بصورت مجزا میتوانند تعویض شوند به همین علت عمر بالایی  دارد و میتوان قطعات مختلف آن را جداگانه تهیه و جایگزین کرد.
عمر باسکول ها بصورت متوسط بسته به کامپیوتر آن است که در بدترین حالت قابل تعویض است و از روز اول خرید نمونه نو و آکبند حدودا سال قابل استفاده مفید است. اما نمونه باسکول های دست دوم نیست با کیفیت های مختلف و با بررسی ظاهری قابل استفاده برای سالها میباشند و قیمت به صرفه ای نسبت به نمونه اول آن دارند.

یکی از شرکت های معتبر ارائه دهنده باسکول های دست دوم که تولید کننده و معتبر ترین شرکت برای خرید و فروش باسکول بخصوص باسکول های جاده ای و باسکول چند تنی مخصوص تریلی و کامیون  است رویان مکاترونیک بنیان میباشد که با سالها سابقه فعالیت موفق در این حوزه تیمی از جوانان و تولید کننده برای ارائه خدمات دارد.
این شرکت با ارائه باسکول های دست دوم با قیمت مناسب و همچنین ضمانت تعویض و یا تعمیرات برای سالها خیالتان را از پیشتیباتی تیمی مجرب آسوده خواهد کرد.

ویژگی باسکول های مختلف

  1. استحکام بسیار بالا
  2. کنترل از راه دور بوسیله ریموت
  3. نمایشگر های LED و LCD
  4. دقت اندازه گیری بسیار بالا
  5. قابلیت انتقال اطلاعات توسط کامپیوتر
  6. اتصال به دستگاه کارت خوان

که این موارد گاهی برای خرید باسکول نو قیمت بالایی خواهد د اشت، درصورتی که میتوان آن را با قیمت های بسیار مناسب تر تنها به دلیل دست دوم بودن تهیه کرد.

کلیه اجناسی که از شرکت رویان مکاترونیک بنیان خریداری میشود دارای مشخصات فنی کامل و تاییده متخصصین و بدون هیچ گونه مشکلی برای سالها ارائه میشود زیرا این شرکت از تولید کنندگان اصلی تولید این دستگاه و تمامی قطعات آن است . این دستگاه های در صورت نیاز به تمامی استان ها ارسال خواهد شد و مشکلی در زمینه انتقال  و همچنین تا چند روز فرصت برای بررسی و تست آن وجود دارد.

شرکت رویان مکاترونیک بنیان با تکیه بر دانش مهندسین و تیم خبره تولید تخصصی این دستگاه ها در زمینه تعمیر این دستگاه ها نیز میتواند شرکت های دیگر را یاری رساند. برای مشاوره تخصصی و یا اطلاع از ویژگی ها و قیمت باسکول های دست دوم و نو با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

 

اطلاعات بیشتر: خرید جانکشن باکس باسکول

اطلاعات بیشتر: باسکول 30 تنی

اطلاعات بیشتر: نمایشگر باسکول

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *