انواع باسکول

خرید انواع باسکول جاده ای و سنگین از بزرگترین شرکت تولید کننده باسکول

باسکول نیسان کش

باسکول 10 تن (نیسان کش)

باسکول 20 تن

باسکول 20 تن (خاور کش)

باسکول 30 تن

باسکول 30 تن (تک کش)

باسکول 50 تن

باسکول 50 تن (کامیون کش)

باسکول 60 تن

باسکول 60 تن (تریلی کش)

تجهیزات باسکول

باسکول جاده ای چیست؟

با تنوع بسیار زیادی از انواع باسکول ها و سیستم های توزین که در بازار وجود دارد، تعیین اینکه کدام نوع آنها برای کسب و کار شما بهتر است، می تواند امری بسیار دشوار باشد. در ادامه به معرفی برخی از انواع باسکول می پردازیم. باسکول کامیون کش که به آن باسکول 50 تنی نیز گفته می شود، برای وزن کشی کامیون ها و وسایل نقلیه سنگین طراحی شده است. ترازو کامیون کش شامل فونداسیون، نمایشگر، باسکول، لودسل، جعبه اتصال و هرگونه لوازم جانبی مورد نیاز دیگر است. هر یک از این اجزا در انواع و مواد مختلف بسته به نیازهای توزین و محیط خاص شما وجود دارد. باسکول های کامیون که به صورت گودال (همسطح با جاده) یا روی سطح (از طریق سطح شیب دار) قابل نصب هستند، از فولاد یا بتنی ساخته می شوند. بر این اساس، این آنها را قادر می‌سازد تا در محیط‌های مختلف مورد استفاده قرار گیرند. نوع دیگر باسکول، باسکول 4 متری یا همان باسکول نیسان کش است که برای توزین وزن ماشین نیسان به کار می رود. در نوع تمام فلز عموما تولید شده در صورت در خواست مشتری بتنی تولید می گردد. باسکول 20 تنی هم باسکول خاور کش است که از آن برای توزین وزن ماشین هایی چون خاور استفاده می گردد.

باسکول لیفتراک امکان بلند کردن، وزن کردن، جابجایی و ثبت بار را در یک عملیات فراهم می کند. باسکول لیفتراک شامل یک واحد ترازو است که بر روی یک شاخک لیفتراک استاندارد پیچ شده است، حتی اگر دکل لیفتراک کج شده باشد یا بار خارج از مرکز باشد، توزین قابل اعتمادی را ارائه می دهد. سیستم داخلی باسکول لیفتراک و نمایشگر وزن داخل کابین به اپراتورها اجازه می دهد تا مواد را در حین حمل و نقل به طور دقیق وزن کنند و در زمان صرفه جویی کنند و سودآوری را بهبود بخشند.

باسکول 30 تن یا 6 متری از نمونه باسکول های سنگین می باشد و برای وزن کشی کامیون تک یا همان کامیون 6 چرخ استفاده می شود. این باسکول تک کش معمولا به صورت تمام فلز تولید می گردد. در صورت تمایل و در خواست مشتری می توان آن را به صورت بتنی ساخت. باسکول 60 تنی جزء باسکول های سنگین جاده ای به شمار می آید و در کارخانه های صنعتی به صورت باسکول کفهای و در باربری ها به شکل باسکول جاده ای مورد استفاده قرار می گیرد. به این باسکول، باسکول تریلی کش نیز می گویند. شرکت باسکول سازی رویان مکاترونیک اولین و تنها شرکت دانش بنیان در زمینه توزین با بیش از ربع قرن تجربه طراحی و تولید انواع سیستم های توزین از قبیل ( باسکول ، باسکولت ، باسکول های آویز ، ترازو … ) آماده همکاری با قیمت و شرایط عالی با همکاران عزیز می باشد.